Друге життя: стильні шопери з рекламних банерів

08.10.2021

Збереження навколишнього середовища – один з пріоритетів соціальної діяльності РЕНОМЕ. Група компаній у всіх своїм напрямках діяльності пропагує екодружність.

Зокрема, девелопер РЕНОМЕ Комфорт у житлових комплексах влаштував пункти для сортування сміття, встановив контейнери для використаних батарейок, облаштував екопарковки та велоінфраструктуру, у житловому комплексі “Spectrum” працює електрозаправка. Також РЕНОМЕ Комфорт завершує  будівництво  першого у регіоні бізнес-центру класу А за всіма вимогами міжнародної сертифікації BREEAM.

Група компаній РЕНОМЕ постійно організовує толоки, які залюбки відвідують всі працівники.

Крайня екоідея групи компаній РЕНОМЕ – це створення лімітованої колекції апсайклінгових сумок з використаної банерної тканини. Мета – привернути увагу до проблеми утилізації відходів рекламної індустрії та показати, як перетворити старі банери на щось корисне.

“В рожевих мріях хочеться стати прикладом іншим місцевим бізнесам у поводженні з відпрацьованими рекламними матеріалами. Залишки буклетів, флаєрів, папок ми здаємо на макулатуру і ось втілили чудовий кейс поводження з банерами. Як девелопер ми плануємо розвивати тему екосвідомого бізнесу і використовувати в будівництві та благоустрої матеріали з переробленої вторсировини” – Надія Границька, керівниця відділу маркетингу ТОВ РЕНОМЕ Комфорт

Зазвичай рекламний банер виконує своє призначення до 3 місяців. Далі – їх або спалюють, або викидають на смітник. А розкладаються банери близько 900 років.
Група компаній РЕНОМЕ спільно з Re:ban створила лімітовану колекцію апсайклінгових сумок з використаної банерної тканини.
До першого дропу увійшли 80 сумок, для пошиття яких було використано 11 банерів різного розміру.

Кожна шопер виконаний в унікальному дизайні. Окрім привабливого вигляду – вони міцні, тримають форму, не промокають та довго зберігають свій вигляд.

Робити корисні речі – просто, а у випадку з шоперами практично та стильно.

07.03.2023
Група компаній РЕНОМЕ виступила партнером створення простору Дія.Бізнес у Рівному

Для цього Офіс з розвитку підприємництва та експорту, який разом із Мінцифрою втілює проєкт Дія.Бізнес,  підписав багатосторонній меморандум про співпрацю з Рівненською обласною військовою адміністрацією, Рівненською обласною радою, РЕНОМЕ і UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

01.03.2023
Хід будівництва Empatika. Лютий 2023

Завершили:
-влаштування вертикальних елементів 5 поверху 1 та 2 секції;
-влаштування вертикальних елементів 1 поверху 3 та 4 секції.