Ми працюємо: проєктуємо, будуємо, продаємо і обслуговуємо!

23.03.2022

 

Компанія РЕНОМЕ Комфорт продовжує створювати й реалізовувати проєкти нерухомості. Хоча, звичайно, нам довелось адаптовуватись до воєнних реалій. Так частина команди допомагала будувати блокпости та грузили гуманітарку, хтось вступив до тер. оборони і ЗСУ. Інші плели сітки, готували обіди й облаштовували прихистки.

Наразі, ми продовжуємо працювати! Ми прийняли рішення воювати на економічному фронті і наповнювати держ. казну. Адже маємо зобов’язання перед клієнтами, партнерами та працівниками.

Працювати під час війни – це щодня зустрічатися з новими викликами і тримати удар. Це періодично працювати під звуки сирен. Це порушена логістика і зірвані домовленості. Це невимовне співчуття партнерам, яких наздогнала війна. Це брати вихідний, щоб піти здати кров, чи розгрузити фуру гуманітрної допомоги. Це скидатись не на подарунок до дня народження колеги, а на бронижилет..

Ми знайшли в собі сили говорити з клієнтами чесно і продовжувати працювати, будувати нове Рівне.
Кожного дня ми зустрічаємося з новими труднощами, проте не відступаємо. Напередодні війни ми отримали дозвіл на будівництво ідейного кварталу Empatika. І станом на початок травня ми розпочали заливати фундамент житлового комплексу.

Ми дякуємо за довіру нашим клієнтам, які продовжують купувати квартири у воєнний час – продовжують інвестувати в своє майбутнє і економіку України💙💛

01.05.2023
Хід будівництва Empatika. Квітень 2023

Влаштування:
✔️ зовнішніх стін 1 та 2 секції;
✔️ вертикальних елементів 4 поверху 3 та 4 секції.

01.05.2023
Хід будівництва Pokrovsky Apart Complex. Квітень 2023

✔️ Секція 1: виконуються роботи по влаштуванню перекриття 4-го поверху.
✔️ Секція 2: влаштовуються вертикальні елементи 7-го поверху.
✔️ Секція 3 та 4: завершені роботи по влаштуванню підземної частини.