Ми працюємо: проєктуємо, будуємо, продаємо і обслуговуємо!

23.03.2022

 

Компанія РЕНОМЕ Комфорт продовжує створювати й реалізовувати проєкти нерухомості. Хоча, звичайно, нам довелось адаптовуватись до воєнних реалій. Так частина команди допомагала будувати блокпости та грузили гуманітарку, хтось вступив до тер. оборони і ЗСУ. Інші плели сітки, готували обіди й облаштовували прихистки.

Наразі, ми продовжуємо працювати! Ми прийняли рішення воювати на економічному фронті і наповнювати держ. казну. Адже маємо зобов’язання перед клієнтами, партнерами та працівниками.

Працювати під час війни – це щодня зустрічатися з новими викликами і тримати удар. Це періодично працювати під звуки сирен. Це порушена логістика і зірвані домовленості. Це невимовне співчуття партнерам, яких наздогнала війна. Це брати вихідний, щоб піти здати кров, чи розгрузити фуру гуманітрної допомоги. Це скидатись не на подарунок до дня народження колеги, а на бронижилет..

Ми знайшли в собі сили говорити з клієнтами чесно і продовжувати працювати, будувати нове Рівне.
Кожного дня ми зустрічаємося з новими труднощами, проте не відступаємо. Напередодні війни ми отримали дозвіл на будівництво ідейного кварталу Empatika. І станом на початок травня ми розпочали заливати фундамент житлового комплексу.

Ми дякуємо за довіру нашим клієнтам, які продовжують купувати квартири у воєнний час – продовжують інвестувати в своє майбутнє і економіку України💙💛

23.03.2022
Ми працюємо: проєктуємо, будуємо, продаємо і обслуговуємо!

Компанія РЕНОМЕ Комфорт продовжує створювати й реалізовувати проєкти нерухомості.

18.01.2022
Новий ідейний квартал комфорт-класу від зразкового забудовника – Empatika.

Житловий квартал з низькою поверховістю та двором-парком у комфортному мікрорайоні міста, де ти знайдеш свій Work-life balance та радітимеш життю наповну.