Звернення до покупців квартир Pokrovsky Apart Complex

У зв’язку з поширенням одним з місцевих ЗМІ та у соціальних мережах спотвореної інформації стосовно будівництва житлово-торгового комплексу по вул. Орлова, 2 ТОВ «РЕНОМЕ-КОМФОРТ» вважає за необхідне донести свою позицію до власників квартир у даному об’єкті.

Ми констатуємо факт, що ділову репутацію забудовника «РЕНОМЕ-КОМФОРТ», яку ми здобували 17 років, відповідально, прозоро і відкрито здійснюючи свою господарську діяльність, хочуть зіпсувати, переслідуючи власні бізнес-інтереси та застосовуючи різного роду маніпулятивні інструменти.

Оскільки, довіра клієнтів завжди була і є фундаментальною основою діяльності нашої компанії,  ми вважаємо за потрібне донести Вам наступну інформацію та запевнити, що власники придбаних квартир в жодному разі не понесуть ризиків, які створили сторонні особи для реалізації проекту «Pokrovsky Apart Complex». ТОВ «РЕНОМЕ-КОМФОРТ» за всю історії своєї діяльності, не порушило клієнтських домовленостей і зобов’язань, які взяло на себе при підписанні угоди з майбутніми власниками квартир. На всіх етапах клієнтських відносин ми передбачаємо компенсаторні механізми чи альтернативні варіанти зняття чи мінімізації  потенційних ризиків для клієнтів.

В межах законодавчих норм та моральних принципів ми захищаємо інтереси ТОВ «РЕНОМЕ-КОМФОРТ», проєкту «Pokrovsky Apart Complex» та власників придбаних у ньому квартир, адже переконані у законності його будівництва.

Від самого початку реалізації об’єкту ТОВ «РЕНОМЕ-КОМФОРТ» отримало всі необхідні дозвільні документи на будівництво: погодження містобудівельної ради при міському управлінню архітектури, містобудівні умови та обмеження, позитивний висновок експертизи, дозвіл на підготовчі, а згодом і на будівельні роботи.

Також, до початку будівництва ТОВ «РЕНОМЕ КОМФОРТ» вело перемовини з власниками приміщень на сусідній земельній ділянці (ТОВ «Агросвіт» та ТОВ «Рівнетекстиль») щодо спільного будівництва проєкту. Нашою метою було якісно змінити архітектуру та інфраструктуру для комфортного добросусідства мешканців того мікрорайону.

У березні 2021 року ми отримали від адвокатів зазначених фірм неадекватну пропозицію, яка містила вимогу реконструювати існуючі та побудувати нові приміщення на їхній земельній ділянці за наш рахунок. За нашими оцінками, такі витрати для нас становили б 1,5-1,8 млн. дол.США. Дана пропозиція була, звичайно, відхилена. Після чого, з боку зазначених фірм, було розіслано звернення до різних державних та правоохоронних органів, метою яких було зупинити будівництво та нашкодити діловій репутації компанії та проєкту. Ми припускаємо, що саме через це було замовлено  та опубліковано статті зі спотвореною інформацією, яка, на нашу думку, не відповідає реальному стану речей та фактам, залучено до розповсюдження інформації представників ОСББ Київської, 11 тощо.

В результаті, відповідно до численних адвокатських запитів та звернень, наш об’єкт було включено в планову перевірку Державної інспекції архітектури та містобудування, яка відбулася з 06.01. по 20.01. Це була перша планова перевірка новоствореного органу ДІАМу в Україні. З нашого боку, було повне сприяння  перевірці, було надано всі необхідні документи. На що ми отримали Акт перевірки, який містив зауваження, на які нами відразу були надані заперечення.

На сьогодні ми маємо припис про зупинення виконання будівельних робіт через те, що ніби колись ми виконували будівельні роботи на ділянці, яку орендує ТОВ “Агросвіт” та ТОВ “Рівнетекстиль”. Ми категорично і аргументовано заперечуємо дане порушення, відповідно будемо використовувати всі законні методи для оскарження зазначеного припису та відновлення виконання будівельних робіт.